menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de engellere yer yok

    15.12.2018

    Karacabey’de engellere yer yok

    Karacabey Tüm Engelliler Kültür Sanat Dayanışma Eğitim ve Spor Derneği’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Özkan, “Belediye olarak yaptığımız tüm hizmetlerden, engelli vatandaşlarımızın da en kolay şekilde faydalanabilmesi için azami hassasiyet gösteriyoruz. Bu konudaki kararlı tutumumuz devam edecek’’ dedi.

Karacabey Boşnaklara ev sahipliği yaptı

Karacabey Boşnaklara ev sahipliği yaptı

Bosna Hersek Fahri Başkonsolosluğu ile Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu (TBHKDF) tarafından düzenlenen ve 18 dernek başkanı ile yöneticilerinin katıldığı toplantı kapsamında Boşnaklar, Karacabey’de buluştu.

 

Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin katkılarıyla gerçekleştirilen toplantıda, Dernek Başkanı Cengiz Coşkun, kısa bir süre önce vefat eden TBHKDF Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Temiz'i rahmetle andıklarını söyledi.

 

Başkan Özkan’a teşekkür

 

Belediye Meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıda Coşkun, her koşulda derneğin yanında olan ve desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkürlerini iletirken, dernek olarak ilçede iz bırakan faaliyetlere imza atmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Gerçekleştirilen toplantıda, derneğe ve kültürlerarası gelişime olan katkılarından dolayı Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkür plaketi verildi.

 

Başkan Özkan’ın şehir dışında olmasından dolayı da kendisine verilen plaketi Dayı Karacabey Derneği Başkanı Abdullah Yalazı teslim aldı.

 

Toplantının ardından heyet, belediye binasının önünde hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr