menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de zabıta ekiplerinin market denetimleri sürüyor

    27.11.2023

    Karacabey’de zabıta ekiplerinin market denetimleri sürüyor

    Karacabey’de zabıta ekiplerinin market denetimleri sürüyor

Başkan Ali Özkan’dan 10 Kasım mesajı

Başkan Ali Özkan’dan 10 Kasım mesajı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özkan mesajında, sadece Türk tarihi açısından değil dünya tarihi açısından da çok önemli bir isim olan Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 85. Yılında, minnet ve saygıyla andıklarını söyledi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Başkan Özkan mesajında, bizlere bağımsız bir millet olarak yaşama azmi ve onuru kazandıran Atatürk’ün, yalnızca Türk tarihi değil, dünya tarihi açısından da çok önemli bir isim olduğunu anımsattı.

 

“Atatürk, milletimizin gönlünde daima yaşayacak”

 

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün türlü zorluklara rağmen mücadelesini, bağımsızlık vurgusunu ve hedeflerini anlamak bizim en büyük sorumluluklarımızdan biridir” diyen Özkan, “Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yılındayız. Atatürk sadece aziz milletimizin değil, tüm insanlığın sevgisini ve saygısını kazanmış bir liderdir. Milletimizin gönlünde daima yaşayacak olan Atatürk’ü ve beraber mücadele ettiği silah arkadaşları başta olmak üzere istiklal mücadelemizin tüm kahraman şehit ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacağız. Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimize sahip çıkmak ve gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak hepimizin görevi. Bizler, bu cennet vatanımıza sahip çıkmaya ve ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesinin üstüne çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yılında bir kez daha, minnet ve saygıyla anıyorum” ifadelerini kullandı.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2023
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr