menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de 17. Uluslararası Leylek Festivali heyecanı başlıyor

    29.09.2023

    Karacabey’de 17. Uluslararası Leylek Festivali heyecanı başlıyor

    Karacabey’de 17. Uluslararası Leylek Festivali heyecanı başlıyor

Başkan Ali Özkan'ın gurur günü

Başkan Ali Özkan'ın gurur günü

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, küçük kızı Serra Özkan’ın mezuniyet günü heyecanına ortak oldu.

İstanbul Medipol Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nden tam burslu olarak eğitimini tamamlayan Serra Özkan, okulunda yapılan mezuniyet töreniyle kep atarken, Başkan Özkan da gurur dolu bir gün geçirdi.

İstanbul Medipol Üniversitesi’nde düzenlenen mezuniyet töreninde, Başkan Özkan’a eşi Gülden Özkan ve büyük kızı Sümeyra Sena Özkan da eşlik etti. Özkan ailesinin gurur gününde, duygu dolu anlar da sıkça yaşandı.

Mezun olan tüm evlatlarımıza hayırlı bir gelecek diliyorum. Törenin ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Özkan, yaşadığı gururun tarif edilemez boyutta olduğunu ifade ederek, her ebeveynin bu duyguyu tatmasını temenni etti. Başkan Özkan, “Başta kızım Serra olmak üzere, mezun olan tüm evlatlarımıza hayırlı bir gelecek ve başarılarla dolu iş kariyeri diliyorum. Ülkemizin iyi yetişmiş, üretken ve çalışkan gençlere ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı üzere Başkan Özkan, 2019 yılının başında da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan büyük kızı Sümeyra Sena Özkan'ın, Bursa Barosu Başkanlığı'nda düzenlenen yemin töreninde avukatlık ruhsatını almasıyla tarifsiz bir mutluluk daha yaşamıştı.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2023
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr