menü

Başkan Özkan’dan çalışmalara yakın takip

Başkan Özkan’dan çalışmalara yakın takip

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, merkez ve kırsal mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor. Özkan son olarak, Karakoca Mahallesini Muhtar Mümin Özdemir ile birlikte dolaşarak, yapımı biten ve devam eden çalışmaları inceledi, mahalle halkıyla da istişarelerde bulundu.

 

Karacabey Belediyesi’nin merkez ve kırsal mahallelerde sürdürdüğü çalışmalar aralıksız devam ediyor.

 

Bu kapsamda Belediye Başkanı Ali Özkan, Karakoca Mahallesinde devam eden çalışmaları Muhtar Mümin Özdemir ile birlikte yerinde inceledi.

 

Özkan mahalle ziyaretinde, Karacabey Belediyesi tarafından yapılan meydan düzenlemesi ve yol çalışmalarını incelerken, biten halı saha inşaatını da ziyaret ederek, muhtarlık binası ile sosyal hizmet binasında süren çalışmaları da gözlemledi.

 

Spor yatırımlarımız devam ediyor

 

Özkan ziyarette yaptığı açıklamada, “Karacabey merkezde ve kırsalda spor yatırımlarımız devam ediyor. Gençlerimizin boş zamanlarını kaliteli bir şekilde değerlendirmeleri, kötü alışkanlıklara tüccar olamamaları için sportif faaliyetleri önemsiyoruz. Karakoca Mahallemizde yaptırdığımız halı sahayı incelemeye geldik. İnşaatımız bitti, giyinme odalarımız bitti, sahamız bitti. Etrafında da çevre düzenlemesini gerçekleştirdikten sonra burası hem Karakoca Mahallemize hem de civardaki kırsal mahallelerimize hitap edecek ve adeta cazibe merkezi haline gelecektir. Diğer yapımı tamamlanan çalışmalarımızı da bu vesileyle tekrar inceleme fırsatı bulduk. Bu tesisimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Çok memnunuz

 

Muhtar Mümin Özdemir de yaptığı konuşmada, “Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok memnunuz. Mahallemizde sosyal hizmet ve muhtarlık binamız, köy meydanımız ve yine talebimiz doğrultusunda halı sahamız güzel bir şekilde yapıldı, çok güzel bir tesis oldu. Çevre mahallerimizin katkılarıyla gelecek olan gençlerimizle burada turnuvalar düzenlemeyi düşünüyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

Fotoğraflar

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2024
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr