menü

Bursa’da ‘Karacabeyli’ fırtınası

Bursa’da ‘Karacabeyli’ fırtınası

Bursa'da, kentin önemli makamlarında Karacabeylilerin ağırlığı giderek artırıyor.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ile birlikte, Bursa’da kentin önemli mevkilerine atanan Karacabeyli hemşerilerine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Bursa’da gerçekleşen ziyaretler kapsamında; Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulu Komutanlığına atanan Karacabeyli Jandarma Albay Mustafa Çekiç, Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Karacabeyli Memduh Pişik ve Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Bölge Koordinatörü Mehmet Yıldız ile görüşen Başkan Özkan, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Gurur duyuyoruz

Karacabeyli hemşerileriyle gurur duyduklarını ifade eden Başkan Ali Özkan gerek Karacabey’in gerek Bursa’nın gerekse de ülkemizin çok daha iyi noktalara ulaşması için hep birlikte özveriyle çalıştıklarını aktararak, “Karacabeyli hemşerilerimizin Bursa’da önemli görevlere atanması elbette ki bizleri son derece mutlu etmiştir. Bizler görevimizi en iyi şekilde yaparak, kentimizi ve ülkemizi daha iyi noktalara taşımak için sorumluluk almaya devam edeceğiz. Ortak akılla ve istişare yaklaşımıyla, kentimizdeki sorunları birlikte çözmeye ve güzel işlere imza atmaya devam etme hedefindeyiz. Yeni görevlerinizde Karacabey’i ve Karacabeylileri en güzel şekilde temsil edeceğinize yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2024
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr