menü

Karacabey Belediyesi’nden öğrencilere sömestr hediyesi

Karacabey Belediyesi’nden öğrencilere sömestr hediyesi

Karacabey Belediyesi yarıyıl tatilinde öğrencileri unutmadı ve ilçe genelindeki tüm 1. ve 2. sınıflar için ‘Galaktik Tayfa’ animasyon filmi için ücretsiz sinema bileti dağıttı. Bunun yanında ‘Tiyatro Günleri’ düzenleyen Karacabey Belediyesi, sömestr tatili boyunca 6 farklı seanstan oluşan tiyatro oyunu ile öğrencilerin keyifli zaman geçirmelerini hedefliyor.

Karacabey Belediyesi öğrencilerin sömestr tatilini sinema ve tiyatro etkinlikleriyle kutluyor.

 

Yarıyıl tatilinde öğrencileri unutmayan Karacabey Belediyesi ilçe genelindeki tüm 1. ve 2. sınıflar için ‘Galaktik Tayfa’ animasyon filmi için ücretsiz sinema bileti dağıttı. Bunun yanında ‘Tiyatro Günleri’ düzenleyen Karacabey Belediyesi, sömestr tatili boyunca 6 farklı seanstan oluşan tiyatro oyunu ile öğrencilerin keyifli zaman geçirmelerini hedefliyor.

 

Belediye yarıyıl tatilinde çocukların stres atmaları ve kültür sanat faaliyetleri ile iç içe zaman geçirmeleri amacıyla minikler için sinema bileti dağıtırken, tüm öğrenciler ve aileleri için de tiyatro günleri gerçekleştiriyor. Etkinlikler boyunca 6 farklı seansta tiyatro oyunu sanatsever miniklerle buluşacak.

 

Sinema ve tiyatro hediye ediyoruz

Yarıyıl tatilinde çocuklar için sürpriz aktiviteler yapacaklarını açıklayan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan,

“Öğrenci kardeşlerimiz yarıyıl tatiline gelene dek çok çalıştılar ve artık dinlenmeyi hak ettiler. Bizler gençlerimizin her zaman her koşulda arkasındayız. Sömestr tatilinde onlara farklı ve sosyal bir aktivite olması için sinema ve tiyatro hediye ediyoruz. Sömestr tatili boyunca merkez ve kırsaldaki tüm 1. ve 2. sınıf öğrencilerimiz Rafadan Tayfa animasyon filminin devamı olan ‘Galaktik Tayfa’ filmini istedikleri zaman gidip izleyebilirler. Bunun yanında bir diğer sömestr hediyemiz de tiyatro olacak. Öğrencilerimize ve ailelerine 5 farklı oyunu 6 farklı seansla sunuyoruz. Umuyorum öğrencilerimiz streslerinin azaldığı, eğlenerek ve deşarj olmuş bir şekilde daha motive bir ikinci yarı eğitim öğretim dönemi geçirirler” dedi.

Fotoğraflar

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2024
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr