menü

Karacabey’de altyapı çalışmalarında sona doğru

Karacabey’de altyapı çalışmalarında sona doğru

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, tüm ilçe genelinde altyapı çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu müjdeleyerek, “Karacabey’imizde altyapı çalışmaları artık bitmek üzere. Asfalt ve kaldırım gibi üstyapı çalışmaları da yıl sonuna kadar tamamlanmış olacak. 9 ayrı noktada çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Her şey daha güzel ve yaşanabilir bir Karacabey için” dedi.

Karacabey’de altyapı çalışmaları yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyor.

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, tüm ilçe genelinde altyapı çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu belirterek, “Karacabey’imizde altyapı çalışmaları artık bitmek üzere. Asfalt ve kaldırım gibi üstyapı çalışmaları da yıl sonuna kadar tamamlanmış olacak. 9 ayrı noktada çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

 

Ciddi yatırımlar

 

Merkez ve kırsalda devam eden çalışmaları sıklıkla denetleyerek, ekiplerden güncel bilgileri sahada alan Özkan, “Hem Karacabey Belediye hem Büyükşehir Belediye ekipleri hem de işi alan müteahhit firma ile sahada sıklıkla beraberiz. Bu konuda süren çalışmaları sıklıkla denetleyerek, gidişat hakkında bilgiyi bizzat alıyorum. Geçmişte 470 bin m2’den fazla parke taş çalışmasını Karacabey’de gerçekleştirdik. Bu yıl itibariyle bu sayıya 180 bin m2 daha ilavemiz olacak. Bunlar ciddi yatırımlar ve bu konuda hız kesmedik. Bugün Karacabey’de 9 ayrı noktada çalışmaları aynı anda yürütüyoruz. Kırsal mahallelerimizde 3, şehir merkezinde 5 ve sanayide bir ekip olmak üzere çalışmalar sürüyor. Nihayetinde içme suyu, yağmur suyu, kanalizasyon, elektrik, internet gibi altyapı çalışmalarında artık sabrettiğimiz günlerin nimetinden faydalanmaya başlıyoruz. Her şey daha güzel ve yaşanabilir bir Karacabey için” dedi.

Fotoğraflar

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2024
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr