menü

Karacabey’de kilit parke taş çalışmaları sürüyor

Karacabey’de kilit parke taş çalışmaları sürüyor

Karacabey Belediyesi tarafından, kent genelinde altyapı çalışmalarının ardından üstyapı iyileştirme çalışmaları da aralıksız sürdürüyor. Tavşanlı Mahallesi, Bursa Caddesinde çalışmalar devam ederken, Başkan Ali Özkan kilit parke taşı döşeme çalışmalarının sürdüğü bölgede incelemelerde bulundu.

Karacabey Belediyesi tarafından, daha yaşanabilir bir kent hedefiyle ilçe genelinde yol yapım ve bakım çalışmaları hızla devam ediyor.

 

Bu kapsamda Karacabey’e bağlı Tavşanlı Mahallesi, Bursa Caddesinde çalışmalar devam ederken, Başkan Ali Özkan kilit parke taşı döşeme çalışmalarının sürdüğü bölgede incelemelerde bulundu.

 

İncemeler esnasında Başkan Özkan, mahalle esnafı ve vatandaşlarla da istişarelerde bulundu. Mahalle sakinleri, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Estetik görünüm

 

Yapılan parke taşı çalışmaları ile mahalle ve sokakların daha estetik bir görünüme kavuşacağını ifade eden Başkan Ali Özkan, “Daha yaşanabilir bir Karacabey hedefiyle yoğun bir tempoyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Altyapı çalışmalarının bittiği mahallelerimizde, üstyapı iyileştirme çalışmaları ile beraber kilit parke taşı döşeme işlemleri de sürüyor. Biz de bu noktada çalışmaları yerinde takip ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de eksiklerin giderilmesi ve iyileştirme anlamında çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

Fotoğraflar

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2024
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr