menü

Karacabey’de sağlık çalışanlarına ve personele C vitamini takviyesi

Karacabey’de sağlık çalışanlarına ve personele C vitamini takviyesi

Karacabey Belediyesi, ilçede koronavirüs ile mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürürken, bu süreçte görevlerini aksatmadan cansiperane görev yapan başta sağlık personeli olmak üzere belediye personelini de unutmadı.

 

Karacabey Belediyesi’ne bağlı ekipler, temin edilen 14 ton portakalı ilçede özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına ve belediye çalışanlarına ikram etti.

 

Ekipler, sağlık personeline ve belediye personeline 1’er kasa olacak şekilde portakal dağıtırken, bu zorlu dönemde görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışanlara bir nebze de olsa moral vermiş oldu.

 

Hepsine güç kuvvet diliyoruz

 

Tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizin de koronavirüs salgınıyla mücadeleden dolayı zorlu bir dönemden geçtiğini aktaran Belediye Başkanı Ali Özkan, bu süreçte toplum sağlığının korunması için yoğun gayret gösteren sağlık çalışanları gibi hijyen, temizlik ve dezenfekte işlemlerini özveriyle yürüten belediye personeline de teşekkür etti.

 

Herkesin ortak mücadelesi ve özverisi ile bu zorlu süreci en hızlı şekilde atlatacaklarına inandığını belirten Başkan Özkan, ekiplere başarı dileklerini iletti.

 

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2024
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr