menü

Karacabey’in her yerine hizmet ulaşıyor

Karacabey’in her yerine hizmet ulaşıyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Sultaniye Mahallesini ziyaret ederek muhtar ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Yapımı yakında tamamlanacak halı saha çalışması ile birlikte biten çalışmaları yerinde inceleyen Özkan, “Merkez ve kırsalda tüm vatandaşlarımıza şartları eşit hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kırsal mahallelerde de yapımı devam eden ve bunun yanında tamamlanan işleri yerinde görmek için gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor.

 

Bu kapsamda önceki gün Sultaniye Mahallesine giden Özkan, burada Mahalle Muhtarı Derviş Mete ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

 

Özkan mahalle ziyaretinde, yapımı yakında tamamlanacak halı saha çalışması ile birlikte biten çalışmaları yerinde inceledi.

 

Çalışmalar tam gaz

 

Başkan Özkan yaptığı açıklamada, “Sultaniye Mahallemiz, bereketli ovamızda üretimin yoğun yapıldığı ve nüfusumuzun yoğun olduğu bir mahallemizdir. Burada bir taraftan altyapı çalışmaları devam ediyor, bir taraftan da üst yapı faaliyetleri gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede de gençlerimiz için yapımı tamamlanma aşamasına gelen halı sahayı Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan aldığımız hibe ile inşa ediyoruz. Bu mahallemizin yanı sıra birkaç mahallemizde de bu şekilde halı sahalar yapılıyor. Merkez ve kırsalda tüm vatandaşlarımıza şartları eşit hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.

 

Sultaniye Mahalle Muhtarı Derviş Mete ise “Yapılan bu çalışmalardan dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun. İnşallah mahallemize ve milletimize hayırlı olsun, çok güzel çalışma” diye konuştu.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2024
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr