menü

Oda başkanlarından Başkan Özkan’a ziyaret

Oda başkanlarından Başkan Özkan’a ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey esnaf oda başkanları ile makamında bir araya geldi. Gerçekleşen görüşmede ilçe hakkında çeşitli konular ele alınırken, istişare kültürünün önemine vurgu yapıldı.

 

Karacabey Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay, Terziler Odası Başkanı Şerafettin Barbaros, Demirci Marangoz ve Benzerleri Esnaf Odası Başkanı Nedim Sındıran, Kunduracı Saraç ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kamil Başpınar Başkan Özkan’ı ziyaret etti.

 

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, esnaf ve vatandaşlarla ilgili çeşitli konular değerlendirildi.

 

İstişare kültürünün önemini biliyoruz

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, oda başkanları ile her zaman bir arada olduklarını söyledi.

 

Özkan, karşılıklı görüş alışverişi yaparak Karacabey için oldukça başarılı çalışmalara imza attıklarını ifade ederek, “İlçe dinamikleri ile olan diyaloğumuz her zaman Karacabey’e daha iyi bir noktada hizmet verme imkânı sağlamıştır. İstişare kültürünün önemini biliyoruz ve kamu kurum ve kuruluşları, esnaf odaları, STK’lar ve mahalle temsilcilerimizle sık sık bir araya geliyoruz. Bu ziyaret de rutin görüşmelerimizden biri oldu” dedi.

 

Oda başkanları ile birçok konuyu değerlendirme imkanı bulduklarını dile getiren Başkan Özkan, bu şekilde bir araya gelerek ilçe adına güzel projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2024
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr